Projekt „Kobieta na Drodze Rozwoju”

 

Grupa Samopomocowa „Planeta Kobiet”

rozpoczyna realizację projektu

„Kobieta na Drodze Rozwoju”

 

Środki na ten cel pozyskała w ramach programu „Inicjuj z FIO na start” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich pod Patronatem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Miasta Brodnica.


Celem projektu jest poszerzenie świadomość własnych możliwości i ograniczeń wśród kobiet należących do Planety Kobiet, a także poprawa jakości życia i polepszenia relacji w życiu osobistym i zawodowym. 


W ramach projektu odbędą się warsztaty samorozwojowe, które prowadzone będą przez członkinie Grupy Samopomocowej i skierowane do zamkniętej grupy odbiorców. Zorganizowane zostaną także zajęcia rozwojowe dotyczące wizerunku kobiety jako aspektu wzmocnienia poczucia własnej wartości, a także warsztaty dotyczące uwalniania emocji i zdrowia seksualnego kobiet. 


Podsumowaniem projektu będzie wizyta studyjna w Ośrodku Rozwoju Osobistego i Zawodowego dla Kobiet Motylarnia w Toruniu.


Projekt skierowany jest głównie do członkiń Planety Kobiet, jednak znajdą się również działania skierowane do szerszej grupy kobiet, o których będziemy informować na bieżąco. 


Zapraszamy do śledzenia naszej strony!